|||

ArcelorMittal Poland S.A.

ArcelorMittal Poland jest największym producentem stali w Polsce skupiającym blisko 50 proc. krajowego potencjału produkcyjnego oraz największym wytwórcą koksu w Europie. Siła ArcelorMittal Poland to przede wszystkim ludzie, którzy swoim zaangażowaniem i pasją wpływają na rzeczywistość. Stanowimy zróżnicowaną społeczność blisko 10 000 osób. Nasza misja i przekonanie, że efekty naszej pracy będą obecne w życiu przyszłych pokoleń, daje nam ogromną satysfakcję!

Oferujemy wiele szkoleń organizowanych w ramach naszego Uniwersytetu ArcelorMittal. To nowoczesne centrum szkoleniowe o powierzchni 1600 m2, gdzie znajduje się m.in. sala konferencyjna, pokój do pracy kreatywnej, pracownia IT oraz pomieszczenie ze sprzętem VR.

W ramach indywidualnych form pracy rozwojowej korzystamy z mentoringu (wewnętrznego transferu wiedzy pomiędzy doświadczonymi pracownikami a młodszym personelem) oraz coachingu (pracy z zewnętrznymi trenerami). Wejdź na poland.arcelormittal.com, aby poznać nas lepiej.

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW KANDYDATÓW

• Automatyka i robotyka
  • Inżynieria produkcji, materiałowa, chemiczna i procesowa
  • Mechanika i budowa maszyn
  • Elektrotechnika i automatyka
  • Elektronika
  • Logistyka / Transport

NAZWY STANOWISK, NA JAKIE SĄ PROWADZONE REKRUTACJE

Oferty pracy dostępne na stronie ArcelorMittal w zakładce Kariera.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Nie jest wymagane.

KOMPETENCJE/UMIEJĘTNOŚCI

Liczy się dla nas zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej. W zależności od stanowiska, na jakie zaaplikujesz, będą wymagane od Ciebie inne kompetencje (techniczne zacięcie i umiejętność analitycznego myślenia „są u nas w cenie”).

ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW

• MS Office
  • AutoCAD
  • SAP
  • Power Bi
  • IT: Python, C#, SQL, Visual Studio

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH

• Język angielski (B2)

ETAPY REKRUTACJI

1. Aplikowanie przez kandydata na wybraną ofertę: po otrzymaniu Twojego CV zobaczymy czy spełniasz kryteria wymagane w ofercie.

2. Rozmowa z rekruterką: dzięki niej możemy się poznać i zweryfikować informacje zawarte w Twojej aplikacji.

3. Rozmowa z menadżerem: to doskonała okazja do porównania wzajemnych oczekiwań.

4. Decyzja: informację zwrotną przekażemy Ci tak szybko, jak to tylko możliwe.

Oferty pracy i informacje o możliwościach rozwoju znajdziesz na poland.arcelormittal.com. Przygotuj czytelne CV i zastanów się nad tym, w czym czujesz się dobrze. Po znalezieniu interesującej Cię oferty – zaaplikuj.

Kontakt w sprawie staży i praktyk znajduje się na stronie www.zainstalujsie.pl

LOKALIZACJA MIEJSC PRACY

• Kraków
  • Dąbrowa Górnicza
  • Sosnowiec
  • Chorzów
  • Świętochłowice
  • Zdzieszowice

TYPY OFERT

• praca
  • praktyki
  • staże

Szukamy kandydatek i kandydatów do pracy, na staże oraz praktyki. Oprócz regularnych ofert pracy, staże również są u nas organizowane na podstawie umowy o pracę i przysługuje za nie wynagrodzenie.

KONTAKT W SPRAWIE REKRUTACJI

zainstalujsie.pl