TOP NEWS


Krótko o targach

2017-10-05 09:39:09

CAREER DATE podczas targów pracy 2017

Podczas tegorocznej edycji targów zapraszamy do udziału w indywidualnych spotkaniach w ramach CAREER DATE z pracodawcami. Równocześnie w dwóch salach będzie możliwość rozmowy z rekruterem wybranych pracodawców. Podczas CAREER DATE kandydaci będą mieli możliwość weryfikacji swoich dokumentów aplikacyjnych i po krótkiej rozmowie otrzymają informację zwrotną na temat swojego przygotowania do procesu rekrutacyjnego w danej firmie.

 

Udział w CAREER DATE wymaga wcześniejszej rejestracji - zgłoszenia proszę przesłać na adres: TARGIBK@PK.EDU.PL

 

HARMONOGRAM CAREER DATE:

 

SALA 1

 

godz. 10.15-10.55 - firma HCL POLAND

Rozmowy będą dotyczyć stanowisk: Programista Java, Analityk Biznesowy, Specjalista IBMi i Specjalista ds.analiz IT z językami (niemiecki, francuski, holenderski, hiszpański, włoski, węgierski, rumuński). CV w języku angielskim!

 

godz. 11.00-11.40 - firma DELPHI

Kogo szukamy? Osób podobnych do nas. Tych, którzy nie poprzestają na marzeniach. Ambitnych i głodnych wiedzy. Fanów nowych technologii dla branży automotive. Szukamy osób, które chcą z nami budować niezawodne, piekielnie inteligentne i super szybkie auta przyszłości. W szczególności zapraszamy kandydatów nastawionych na pracę testerów oprogramowania w zespole IT&V Delphi (Profil kandydatów). Mile widziani są także kandydaci gotowi, aby dołączyć do zespołu elektroniki oraz software inżynierów (C, C++).

 

godz. 11.45-12.25 - firma NOKIA

Rozmowy będą dotyczyć stanowiska: Developer C++. Zapraszamy studentów głównie 4 i 5 roku. CV w języku polskim!

 

godz. 12.30-13.10 - firma CAPGEMINI

Wstępne rozmowy dotyczyć będą głównie stanowisk entry level np. Customer Service Advisor dla ról technicznych: Junior, CSA

 

godz. 13.15-13.55 - firma ELETTRIC80

Rozmowy będą dotyczyć stanowisk:  Programista Automatyk i Robotyk oraz C# .Net Developer. CV w języku angielskim!

Jeśli chciałbyś przedłużyć sobie klimat studencki to idealnie trafiłeś. Zapraszamy do załogi gdzie średnia wieku to 28 lat. Jeśli siedzenie za biurkiem Cię nuży i chciałbyś poczuć prawdziwą przygodę, wylądować w różnych zakątkach Europy, Ameryce Południowej , USA lub w Australii, zajmować się najnowszą technologią Automatyki Robotyki oraz Informatyki, poznać ludzi tam żyjących, spróbować lokalnej kuchni to praca we wdrożeniach systemów zautomatyzowanych jest dokładnie dla Ciebie. W Krakowie nie ma drugiej takiej firmy, która da Ci to wszystko, co Elettric80.  Sprawdź nas na www.elettric80.com i do zobaczenia na Targach. Znajdź nasze stoisko.

 

godz. 14.00-14.40 - firma AUTODESK

Rozmowy będą dotyczyć stanowisk: C++, QA tester/analyst. CV w języku angielskim!

 

 

SALA 2

 

godz. 10.15-10.55 - firma YABIMO

Rozmowy będą dotyczyć stanowisk: Software Engineer, Senior Mechanical Design EngineerSenior, Electronics Design Engineer, Senior Software Engineer, Software Design Team Lead, Senior Software Engineer, Mechanical Design Engineer, Digital Design Engineer Embedded Software Developer, DSP Software Design Engineer, Embedded Software Engineer. Construction Projects Specialist, Specjalista ds. budownictwa modułowego. CV w języku angielskim!

 

godz. 11.00-11.40 - firma STRABAG

Wstępna rozmowy z Kandydatami na stanowiska stażowe dla absolwentów i praktyki dla studentów po 3 roku. Prosimy o przygotowanie CV w języku polskim. Bardzo liczymy na studentów kierunków budowlanych na specjalizacji: drogowej, mostowej, kolejowej i kubaturowej

 

godz. 11.45-12.25 - firma CH2M

W dzialach electrical/ process/piping są prowadzone praktyki. Na rozmowy zapraszamy absolwentów lub studentów ostatnich lat.
Forma: próbna rozmowa kwalifikacyjna połączona z konsultacją CV. Mile widziane CVw języku angielskim! Oferta

 

godz. 12.30-13.10 - firma VALEO

Wstępna selekcja Kandydatów oraz nakreślenie im obowiązków w danych działach, CV studentów w języku polskim i/lub angielskim, będzie to wstępna weryfikacja połączona z pytaniami HR-owymi, rozmowy będą dotyczyć stanowisk stażowych.

 

godz. 13.15-13.55 - firma PHINANCE

Rozmowy będą dotyczyć stanowisk: Doradca Finansowy, specjalista kredytowy, doradca ds. ubezpieczeń na życie, doradca ds. ubezpieczeń majątkowych, doradca leasingowy oraz stanowiska asystenckie. CV w języku polskim!

 

godz. 14.00-14.40 - firma ANATOMIC IRON

CV w języku polskim i angielskim. Rekruter będzie przeprowadzać próbną rozmowę oraz konsultować dokumenty na stanowiska: Edytor w programie Tekla Structures , Detalista Konstrukcji Stalowych.

 

 

 Patroni medialni 2017: