||||

ABB Business Services Sp. z o.o.

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Wzbogacając produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych o oprogramowanie, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności.

Na co dzień pracujemy nad rozwiązaniami, które odnoszą się do najważniejszych problemów współczesności, takimi jak np. dostarczanie ekologicznej energii, wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju czy troska o środowisko naturalne.

Co nas wyróżnia?

• 5 108 pracowników 43 narodowości, których średni staż pracy wynosi 9 lat
  • 80% produktów i rozwiązań ABB zgodnych z ideą gospodarki obiegu zamkniętego
  • 25 lat istnienia Korporacyjnego Centrum Badawczego ABB w Krakowie

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW KANDYDATÓW

Do naszego zespołu poszukujemy osób o zróżnicowanym profilu zawodowym – począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów, aż po funkcje biznesowe. Zapraszamy zarówno:

• absolwentów szkół technicznych z zakresu energetyki, automatyki i robotyki
  • studentów kierunków ekonomicznych, informatycznych, filologii i zarządzania

NAZWY STANOWISK, NA JAKIE SĄ PROWADZONE REKRUTACJE

ABB oferuje różnorodność stanowisk na wielu poziomach. Wszystkie aktualne oferty znajdziesz na: careers.abb lub talentaplace.pl/abb

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Zatrudnienie w ABB znajdą zarówno doświadczeni specjaliści, jak również studenci czy absolwenci bez doświadczenia.

KOMPETENCJE/UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli jesteś ambitny oraz gotowy na angażującą, ale i pełną wyzwań pracę – dołącz do ABB. Zależy nam na osobach, które swobodnie porozumiewają się w języku angielskim oraz dobrze odnajdują się zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej.

ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW

Wszystkie szczegółowe wymagania zależą od stanowiska i zakresu obowiązków i są określane wraz z poziomem znajomości w ogłoszeniu o pracę.

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH

Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest wymagana dla wszystkich stanowisk. Jeśli zakres obowiązków wymaga znajomości języka obcego innego niż angielski, jest ona szczegółowo określana w ogłoszeniu o pracę.

ETAPY REKRUTACJI

1. Aplikacja online
    Przejrzyj nasze bieżące oferty pracy na careers.abb lub talentplace.pl/abb i po wybraniu oferty zaaplikuj online. Wszystkie aplikacje przesłane w odpowiedzi na ogłoszenie są weryfikowane przez nasz dział rekrutacji.
  2. Pierwsza rozmowa rekrutacyjna lub rozmowa video
    Podczas pierwszego etapu rekrutacji, w formie rozmowy telefonicznej z rekruterem lub rozmowy video, przedstawiamy Ci szczegóły oferty i będziemy chcieli usłyszeć o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu i oczekiwaniach.
  3. Druga rozmowa kwalifikacyjna
    Kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu odbywają rozmowę z przyszłym przełożonym. W zależności od stanowiska, spotkanie może być połączone z zadaniami sprawdzającymi wymagane kompetencje.
  4. Oferta
    Kandydatowi wybranemu w procesie rekrutacji składamy ofertę pracy.

Jak aplikować? Więcej szczegółów tutaj.

LOKALIZACJA MIEJSC PRACY

• Kraków
  • Łódź
    oraz inne lokalizacje ABB w Polsce

TYPY OFERT

• praca
  • praktyki
  • staże

Robimy wszystko, żeby nasze programy stażowe były jak najbardziej atrakcyjne.

• Staże w Centrum Usług Wspólnych oraz Korporacyjnym Centrum Technologicznym (od 3 do 6 miesięcy) z elastycznym czasem pracy i możliwością przedłużenia współpracy w formie stażu lub pracy na regularnym stanowisku. Rekrutacja na te staże odbywa się przez cały rok. Stażyści współpracują z firmą w oparciu o umowę – zlecenie.
  • Program Praktyk Letnich oferujący rozwój młodym inżynierom, w różnych działach produkcyjnych ABB. Rekrutacja do programu odbywa się na przełomie kwietnia i maja. Praktykanci współpracują z firmą na podstawie umowy o praktyki absolwenckie.

KONTAKT W SPRAWIE REKRUTACJI

Aplikuj za pośrednictwem naszej strony internetowej careers.abb lub talentaplace.pl/abb

DANE ADRESOWE FIRMY

ABB Business Services Sp. z o.o.
ul.  Żegańska 1

ADRES STRONY INTERNETOWEJ