||

ULMA Construccion Polska S.A.

ULMA Construccion należy do największych producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Firma związana jest z budownictwem od ponad 60 lat. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań oferuje profesjonalne   usługi w zakresie projektowania deskowań     i rusztowań oraz logistyki, jak również wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji swoich systemów na placu budowy. ULMA Construccion obecna jest na ponad 50 rynkach, na wszystkich kontynentach.

Podstawą działalności firmy ULMA jest rozwój wydajnych i konkurencyjnych systemów deskowań i rusztowań dla wszystkich sektorów budownictwa.

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW KANDYDATÓW

• wykształcenie wyższe techniczne – preferowane w zakresie budownictwa lądowego

NAZWY STANOWISK, NA JAKIE SĄ PROWADZONE REKRUTACJE

• Asystent projektanta
  • Projektant
  • Specjalista ds. realizacji kontraktów

Oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera.
Oferujemy program praktyk w dziale technicznym jako Młodszy Asystent Projektanta. Praktyki prowadzimy zazwyczaj w okresie czerwiec – wrzesień. Studenci, którzy odbywali praktyki w ULMA, często są zatrudniani po zakończeniu nauki.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

mile widziane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej lub materiałów budowlanych, instalacyjnych, sprzętu budowlanego itp., popartego znajomością rynku budowlanego i inwestycyjnego

KOMPETENCJE/UMIEJĘTNOŚCI

• dobra znajomość statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność analizy i planowania zadań

ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW

• znajomość programów wspomagających prace projektowe AutoCad, REVIT
  • znajomość programów do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH

• język angielski komunikatywny

ETAPY REKRUTACJI

1. Złożenie aplikacji poprzez przesłanie CV na adres rekrutacja@ulmaconstruction.pl lub poprzez stronę www.ulmaconstruction.pl/pl/ulma/kariera
  2. Rozmowa telefoniczna z Rekruterem, w trakcie której będziemy chcieli poznać bliżej Twoje doświadczenie i oczekiwania
  3. Spotkanie rekrutacyjne z Hiring Managerem. Spotkania odbywają się on-line bądź w oddziale do którego aplikuje kandydat
  4. Wybór kandydata i złożenie oferty. O wynikach rekrutacji poinformujemy Cię telefonicznie bądź mailowo

LOKALIZACJA MIEJSC PRACY

• Oddział Centrum:
    Siedziba: Koszajec k. Warszawy
    Biuro: Lublin
  • Oddział Południe:
    Siedziba: Jaworzno
    Biura: Wrocław, Kraków
  • Oddział Północ:
    Siedziba: Gdańsk
    Biuro: Bydgoszcz
  • Oddział Zachód:
    Siedziba: Poznań
    Biura: Nowa Sól, Szczecin

TYPY OFERT

• praca
    (umowa o pracę na pełny bądź część etatu)
  • praktyki
    (płatne praktyki studenckie – składanie wniosków w danym roku akademickim do 31 maja)

Oferujemy program praktyk w dziale technicznym jako Młodszy Asystent Projektanta. Praktyki prowadzimy zazwyczaj w okresie czerwiec – wrzesień. Zapraszamy kandydatów od III-go roku studiów. Studenci, którzy odbywali praktyki w ULMA, często są zatrudniani po zakończeniu nauki.

KONTAKT W SPRAWIE REKRUTACJI

e-mail: rekrutacja@ulmaconstruction.pl